Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

ЗНО_2020
Навчаємося математики. Зошит для ігор і занять з математики для дітей старшого дошкільного віку. Формування елементарних математичних уявлень.Збільшити

Навчаємося математики. Зошит для ігор і занять з математики для дітей старшого дошкільного віку. Формування елементарних математичних уявлень.

Автори: Степанова Т.М.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах
Мова: Украiнська
Обкладинка: М`яка
Сторінок: 48
Колір: Кольорова
Поліграфічний формат: 84х108/16
Рік тиражування: 2013
Видавництво: Генеза

Зошит і методичний посібник «Навчаємо математики. Формування елементарних математичних уявлень у дітей старшого дошкільного віку» є складовими навчально-методичного комплекту. Зошит допоможе дітям одержати і закріпити знання про кількість, величину, форму, простір, час; вміння розв’язувати задачі і приклади; розвинути окомір, дрібні м’язи кисті руки; підвищувати рівень естетичної вихованості малюків. Завдання, запропоновані в зошиті, побудовані за принципом поступовості щодо складності їх виконання дітьми, ґрунтуються на сюжетах відомих дітям казок і дають можливість у процесі практичної діяльності закріпити вміння, необхідні для вивчення математики в першому класі школи. Для дітей старшого дошкільного віку, педагогів ДНЗ, центрів розвитку та підготовки дітей до школи, батьків.

ISBN: 978-966-11-0357-2

Ціна: 35,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Середа, 23 Жовтня 2013

З даним товаром також купують: