Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Природознавство, 4 кл. ПідручникЗбільшити

Природознавство, 4 кл. Підручник

Автори: Гільберг Т.Г., Сак Т.В.


Мова: Українська
Обкладинка: Тверда
Сторінок: 176
Колір: 4+4
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2015
Видавництво: Генеза

Матеріал підручника викладено відповідно до чинної програми з природознавства для 4 класу і структуровано в такі теми: «Вступ», «Всесвіт і Сонячна система», «План і карта», «Природа материків і океанів», «Природа України», «Тіла і речовини».

Запитання на початку кожного параграфа допоможуть учням відновити в пам’яті вивчене раніше. Нові терміни і поняття виділено в тексті шрифтом. Щоб узагальнити прочитане, у кінці кожного параграфа наведено запитання для самоперевірки і висновки.

У рубриці «Бібліотечка природодослідника» подано цікаву інформацію, що розширить уявлення учнів про природу. Практичні завдання, дослідницькі практикуми і різноманітні творчі завдання, уміщені в підручнику, допоможуть школярам пояснити природні процеси і явища, а також застосувати набуті знання, а міні-проекти сприятимуть глибшому дослідженню тем, що вивчаються.

 

ISBN: 978-966-11-0607-8

Ціна: 150,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Природознавство, 4 кл. ПідручникЗбільшити  Природознавство, 4 кл. ПідручникЗбільшити  Природознавство, 4 кл. ПідручникЗбільшити  Природознавство, 4 кл. ПідручникЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Понеділок, 09 Березня 2015

З даним товаром також купують: