Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Українська мова, 7 кл. ПідручникЗбільшити

Українська мова, 7 кл. Підручник

Автори: Заболотний О.В. Заболотний В.В.


Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України
Мова: українська
Обкладинка: тверда
Сторінок: 256
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70x100/16
Рік тиражування: 2015
Видавництво: Генеза

Навчальний матеріал підручника спрямовано на розвиток творчих здібностей, навичок самоосвіти, інтересів школярів до предмета.

Теоретичний матеріал структуровано на підрозділи із зазначенням ключових понять, деякі відомості оформлено у вигляді таблиць і схем, що сприяє запам'ятовуванню інформації.

Принцип особистої зорієнтованості навчання реалізовано через такі форми роботи, як дослідження, робота в групах, самооцінювання. Значну увагу приділено завданням на доведення, спостереження, обгрунтування думки, порівняння. Інтерактивні завдання, тематичні рубрики збагачують зміст підручника, активізують навчальну діяльність семикласників. У підручнику запропоновано завдання, що спонукають учнів висловлюватися на теми, пов'язані з їхнім життєвим досвідом. Окремя вправи надають семикласникамможливість вибору того чи іншого варіанта завдання, способу його виконання, теми висловлювання залежно від здібностей та уподобань.

 

ISBN: 978-966-11-0614-6

Ціна: 150,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Українська мова, 7 кл. ПідручникЗбільшити  Українська мова, 7 кл. ПідручникЗбільшити  Українська мова, 7 кл. ПідручникЗбільшити  Українська мова, 7 кл. ПідручникЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Середа, 08 Квітня 2015

З даним товаром також купують: