Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Біологія, 7 кл. ПідручникЗбільшити

Біологія, 7 кл. Підручник

Автори: Остапченко Л.І.,Балан П.Г.


Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти та науки України
Мова: українська
Обкладинка: тверда
Сторінок: 256
Колір: кольоровий
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2015
Видавництво: Генеза

Підручник містить навчальний матеріал, який відповідає вимогам Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та нової програми з біології. Дотримано принцип поєднання наукової достовірності навчального матеріалу з доступністю його викладу. Велика кількість ілюстрацій, різноманітні запитання і завдання, а також додаткові відомості і цікаві факти сприяють ефективному засвоєнню навчального матеріалу. Запропонована в підручнику методика дає змогу реалізувати в повному обсязі змістові лінії навчального курсу. Зміст, структура і методичний апарат підручника зосереджено на максимальному поєднанні теоретичних знань з практичною діяльністю учня. Зокрема, вміщено інструкції для виконання лабораторних досліджень під час вивчення нового матеріалу та лабораторних і практичних робіт, які дають змогу перевірити засвоєння навчального матеріалу та сформвати в учня відповідні вміння та навички.

Завдання підручника - розкрити єдність органічного світу, роль різних груп тварин у природних екосистемах, а також сформувати емоційно-ціннісне ставлення учнів до живої природи, розвинути їхні пізнавальні інтереси.

 

ISBN: 978-966-11-0616-0

Ціна: 150,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Біологія, 7 кл. ПідручникЗбільшити  Біологія, 7 кл. ПідручникЗбільшити  Біологія, 7 кл. ПідручникЗбільшити  Біологія, 7 кл. ПідручникЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Четвер, 16 Квітня 2015

З даним товаром також купують: