Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Зарубіжна література, 8 кл. Зошит для контрольних і самостійних робітЗбільшити

Зарубіжна література, 8 кл. Зошит для контрольних і самостійних робіт

Автори: Волощук Є. В., Слободянюк О.М.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 80
Колір: ч/б
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2016
Видавництво: Генеза

Зошит для контрольних і самостійних робіт містить запитання і завдання, які допоможуть учителю здійснювати контроль знань учнів щодо тектсуального вивчення творів, розуміння теоретичних понять, розвитку зв'язного мовлення, позакласного читання, уміння виконувати творчі завдання тощо. Пропонуються завдання у тестовій формі, на відповідність, також учні зможуть продемонструвати вміння висловлюватися письмово - надавати короткі або розгорнуті відповіді на запитання, пояснювати значення літературозначих термінів. 

Запропоновані контрольні та самостійні роботи відповідають сучасним досягненням методичної науки і містять елементи сучасних інтерактивних методик. Враховано індивідуальний підхід до навчання. Посібник допоможе вчителю зробити уроки контролю знань максимально ефективними.

ISBN: 978-966-11-0753-2

Ціна: 30,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Зарубіжна література, 8 кл. Зошит для контрольних і самостійних робітЗбільшити  Зарубіжна література, 8 кл. Зошит для контрольних і самостійних робітЗбільшити  Зарубіжна література, 8 кл. Зошит для контрольних і самостійних робітЗбільшити  Зарубіжна література, 8 кл. Зошит для контрольних і самостійних робітЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Неділя, 02 Жовтня 2016

З даним товаром також купують: