Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Хімія, 8 кл. Зошит для практичних  робіт, лабораторних дослідів і домашнього експериментуЗбільшити

Хімія, 8 кл. Зошит для практичних робіт, лабораторних дослідів і домашнього експерименту

Автори: Лашевська Г.А., Лашевська А.А.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 64
Колір: ч/б
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2016
Видавництво: Генеза

Зошит для практичних  робіт, лабораторних дослідів і домашнього експерименту повністю відповідає новому Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти та Навчальній програмі "Хімія 7-9 класи" для загальноосвітніх навчальних закладів (зі змінами, затвердженими Наказом МОН України від 29.05.2015 №585) і є складником навчально-методичного комплекту з хімії для 8 класу. Строга відповідність цим документам дає змогу використовувати зошит як у складі навчально-методичного комплекту, так і як окремий навчальний посібник.

У зошиті наведено інструктивні матеріали до двох практичних робіт, дев'ятьох лабораторних дослідів і двох домашніх хімічних експериментів. Велику увагу приділено безпеці виконання дослідів. Акцентовано вжитковий аспект хімічного експерименту, використання здобутих знань у повсякденному житті. Вкладка з інструкціями до лабораторних і домашніх дослідів зберігається в учнів, з інструкціями до практичних робіт - у вчителя хімії. 

ISBN: 978-966-11-0726-6

Ціна: 30,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Хімія, 8 кл. Зошит для практичних  робіт, лабораторних дослідів і домашнього експериментуЗбільшити  Хімія, 8 кл. Зошит для практичних  робіт, лабораторних дослідів і домашнього експериментуЗбільшити  Хімія, 8 кл. Зошит для практичних  робіт, лабораторних дослідів і домашнього експериментуЗбільшити  Хімія, 8 кл. Зошит для практичних  робіт, лабораторних дослідів і домашнього експериментуЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: П'ятниця, 14 Жовтня 2016

З даним товаром також купують: