Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Звичаї нашого роду
Природознавство, 3 кл. Формування предметних компетентностей. Картки

Природознавство, 3 кл. Формування предметних компетентностей. Картки

Автори: Цимбалару А.Д.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка, глянець
Сторінок: 64
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 60х84/16
Рік тиражування: 2017
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

Дидактичний матеріал складається з карток із завданнями, призначений для формування в учнів 3 класу складників природознавчої компетентності. їх зміст розроблено відповідно до вимог чинної навчальної програми з природознавства для 1-4 класів з урахуванням змін, затверджених МОН України у 2016 році. Вони можуть використовуватися і для поточного контролю за рівнем навчальних досягнень учнів з урахуванням загальних критеріїв і норм оцінювання результатів навчальної діяльності учня з природознавства. 

Оригінальність запропонованих завдань полягає в застосуванні ситуативного підходу та міжпредметної інтеграції з використанням сюжетних малюнків, світлин, творів літературного, образотворчого й музичного мистецтва, аудіозаписів звуків природи. Цей підхід дозволяє урахувати одну з провідних особливостей учнів молодшого шкільного віку - цілісність сприймання навколишньої дійсності. Сюжети завдань наближені до повсягденного життя дітей молодшого шкільного віку. Це спонукатиме учнів до застосування власних навчальних досягнень у різноманітних життєвих ситуаціях. Водночас завдання відкривають можливості для врахування вчителем індивідуальних особливостей, що впливають на перебіг і результативність навчальної діяльності учнів. Так, вправи дібрано й систематизовано з урахуванням провідного каналу сприймання дитиною навчального матеріалу й виду навчальної діяльності, що домінує.

Картки відрізняються за обсягом і складностю завдань, що відкриває можливості для диференційованого підходу до їх використання з урахуванням темпераменту учнів, рівня їхньої підготовки тощо. Водночас робота над виконанням завдань на картках може організовуватись учителем й індивидуально, і в парі, групі або команді. 

Крім роботи на уроці, пропонований дидактичний мтеріал може бути використаний для створення навчальних проектів та інших форм позакласної роботи, а саме - організації КВК, "Що? Де? Коли?", конкурсів знавців природи тощо. 

ISBN: 978-617-7355-90-7

Ціна: 25,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Понеділок, 26 Березня 2018

З даним товаром також купують: