Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Е-додаток до Мистецтва
Історія України, 8 кл. Зошит для тематичного оцінювання, підготовки до уроків узагальнення та історії рідного краю (Пометун О.І.)Збільшити

Історія України, 8 кл. Зошит для тематичного оцінювання, підготовки до уроків узагальнення та історії рідного краю (Пометун О.І.)

Автори: Пометун О.І.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 64
Колір: ч/б
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2016
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

У зошиті ви знайдете тести і завдання, спрямовані на перевірку фактичних знань, уміння працювати з картою, документом. І що важливо для формування світогляду - завдання, які навчать вас критично мислити, зіставляти й оцінювати події і явища, діяльность Історичних осіб, застосовувати і пояснювати історичні поняття і тенденції розвитку, сформулювати власну позицію та обгрунтовувати свою точку зору. 

До кожного з розділів навчальної програми курс історії України для учнів 8 класу в зошиті запропоновано тематичний контроль у двох варіантах, який оцінюється максимально 12 балами. 

Останній розділ зошита містить спеціальні завдання для вашої проектної та дослідницької діяльності на уроках рідного краю. Їх виконання допоможе вам не лише удосконалити відповіді умінняі навички, а й глибше пізнати свій рідний край, щоб пишатися його історією, культурою і чудовими людьми.

ISBN: 978-617-7355-18-1

Ціна: 25,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Понеділок, 02 Квітня 2018

З даним товаром також купують: