Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Загальна географія, 6 клас. Атлас.Збільшити

Загальна географія, 6 клас. Атлас.

Автори: Гільберг Т.Г.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 32
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 60х92/8
Рік тиражування: 2018
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

  1. Тематичні карти світу (кліматична, кліматичних поясів та областей, забруднення довкілля, природних зон) в атласі створені за допомогою нових підходів до зображувальних картографічних методів із застосуванням найсучасніших відкритих даних World Climate Data,WWF Terrestrial Ecoregions, NASA Ozone Watch та іншими. Якщо порівняти зміст карт з аналогічними картами з інших видань, то зразу видно, як багато змін відбувається в світі, і це пов’язано, в першу чергу, з глобальним потеплінням Землі. Карти в навчальних атласах попередніх видань створені за «Физико-географическим атласом мира (1964). Минуле тисячоліття, минуле століття, відсутність космічного знімання, дистанційного зондування Землі, цифрового картографування, геоінформаційного картографування….
  2. Показ на всіх картах рельєфу (способом відмивки), що дозволяє простежувати його вплив на різні природні явища.
  3. Унікальна карта «Літосферні плити Землі». Кількість літосферних плит, їхні назви та межі, напрямки руху та швидкість подані за даними U.S. Geological Survey. Кожна з літосферних плит подана своєю окремою кольоровою відмивкою.
  4. На картах, присвячених географічним відкриттям показано території поступового освоєння раніше не обжитих земель, підписано об’єкти, названі на честь великих географів, дослідників, мандрівників.

ISBN: 978-617-7485-91-8

Ціна: 35,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Середа, 08 Серпня 2018

З даним товаром також купують: