Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Готуємося до ДПА разом
Англійська мова, 1 кл. Робочий зошит. До підручника Г.ПухтаЗбільшити

Англійська мова, 1 кл. Робочий зошит. До підручника Г.Пухта

Автори: Пухта Г., Гернгрос Г., Льюіс-Джонс П.


Мова: англійська
Обкладинка: м'яка, глянець
Сторінок: 96
Поліграфічний формат: 60х90/8
Рік тиражування: 2018
Видавництво: Лінгвіст

Quick Minds 1 for Ukraine - автентичний підручник з англійської мови для 1 класу, адаптований відповідно до нових програм і стандартів Нової Української Школи (НУШ), пройшов пілотування в 100 школах України і отримав схвальні відгуки більш ніж 200 вчителів. Розрахований на 2-3 години англійської мови на тиждень.

Разом із Quick Minds учні перших класів матимуть змогу познайомитись із Супер-Друзями (Super Friends), кожен з яких має супер-можливості, що служать їм для допомоги іншим і одне одному. Крім перегляду анімованих історій, учні також ознайомляться з безліччю життєво та комунікативно необхідних тем, в які інтегроване плавне та природнє вивчення лексики й граматики англійської мови.

Зошит для учня продовжує теми та містить цікаві вправи для практики вивченого в основному підручнику. Наприкінці зошита є кольоровий Picture Dictionary, спрямований на повторення лексики з підручника. Зошит повністю повторює структуру підручника та надає додаткову практику мовного матеріалу, який вивчається. Аудіосупровід для робочого зошиту міститься на диску Class audio CD.

ISBN: 978-617-7713-04-02

Ціна: 75,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Неділя, 30 Вересня 2018

З даним товаром також купують: