Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Готуємося до ДПА разом
Англійська мова. Smart Junior Teacher's Book. Книга для вчителя,  1кл. (Мітчелл)Збільшити

Англійська мова. Smart Junior Teacher's Book. Книга для вчителя, 1кл. (Мітчелл)

Автори: Мітчелл Г.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: англійська
Обкладинка: м'яка, глянець
Сторінок: 168
Колір: кольорова
Рік тиражування: 2018
Видавництво: Лінгвіст

Teacher’s Book – незамінний помічник вчителя для підготовки до уроків англійської мови. Структура книги включає до свого складу загальні методичні рекомендації щодо організації занять з англійської мови, детальний план організації та проведення занять, а також завдання для контролю учнівських знань. Секції, що фокусуються на детальному плані занять, складаються з основних цілей уроку, покрокових рекомендацій щодо виконання вправ, додаткових вправ та ігор для учнів, а також відповідей до завдань книги для учня.

Навчальні матеріали, які становлять основу книги для вчителя, захоплюють учнів та містять велику кількість інформації, що пов’язана не лише з повсякденним життям, а й з культурою різних країн. Окрім цього, певні секції присвячені вивченню міжпредметних зв’язків. В кінці кожного плану уроку є teacher’s notes, які нагадають вчителю, що потрібно принести з додаткових матеріалів на наступний урок.

Також варто зазначити, що книга розкриває секрети розвитку навичок 21-го сторіччя в учнів: це, в свою чергу, допоможе учням зрозуміти моральні, виховні, а також освітні цінності сучасності. Методичні матеріали для вчителів будуть корисними та цікавими як для досвідчених професіоналів, так і для вчителів-початківців.

ISBN: 978-618-05-2964-7

Ціна: 252,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Четвер, 25 Жовтня 2018