Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Алегбра і початки аналізу та Геометрія, 11 кл. Збірник самостійних та контрольних робіт (профільний рівень)Збільшити

Алегбра і початки аналізу та Геометрія, 11 кл. Збірник самостійних та контрольних робіт (профільний рівень)

Автори: Істер О.С.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 80
Рік тиражування: 2019
Видавництво: Генеза

Посібник містить 11 самостійних робіт і 10 тематичних контрольних робіт з алгебри і початків аналізу та 7 самостійних і 5 тематичних контрольних робіт з геометрії та по одній підсумковій контрольній роботі. Задання самостійних робіт подано в чотирьох, а тематичних контрольних робіт – у двох варіантах. Зміст та порядок самостійних і тематичних контрольних робіт відповідає змісту та порядку навчального матеріалу програми, тому цей посібник можна використовувати до будь-якого підручника для 11 класу (профільного рівня).

Зміст більшості завдань є типовим та аналогічним до змісту завдань для проведення ЗНО. Враховуючи специфіку навчання на профільному рівні, усі завдання самостійних і тематичних контрольних робіт є завданнями відкритої форми.

У посібнику подано таблиці з орієнтовним розподілом завдань та максимальною кількістю балів за кожне. Наприкінці посібника є тренувальний тест у форматі ЗНО, щоб учні могли потренуватися розв’язувати завдання.

ISBN: 978-966-11-1065-5

Ціна: 55,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Алегбра і початки аналізу та Геометрія, 11 кл. Збірник самостійних та контрольних робіт (профільний рівень)Збільшити  Алегбра і початки аналізу та Геометрія, 11 кл. Збірник самостійних та контрольних робіт (профільний рівень)Збільшити  Алегбра і початки аналізу та Геометрія, 11 кл. Збірник самостійних та контрольних робіт (профільний рівень)Збільшити  Алегбра і початки аналізу та Геометрія, 11 кл. Збірник самостійних та контрольних робіт (профільний рівень)Збільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Середа, 20 Листопада 2019