Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Знижки на посібники для 3 класу
Англійська мова, 7 кл. Підручник (7-й рік навчання)Збільшити

Англійська мова, 7 кл. Підручник (7-й рік навчання)

Автори: Несвіт А. М.


Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України
Мова: англійська
Обкладинка: тверда
Сторінок: 208
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2015
Видавництво: Генеза

Підручник продовжує формувати комунікативну компетенцію учнів з іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах. Авторська концепція базується на сучасних педагогічних і лангвістичних вітчизняних та зарубіжних дослідженнях. 

Підручник побудовано на принципах комунікативності, інтегрованого розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання, письма. У ньому дотримано загальнодидактичні принципи доступності, логічності, свідомості, активності та наочності у навчанні. 

Підручник містить вступ до курсу та 8 розділів, у яких розкривається тематика основних сфер спілкування, визначенних чинною навчальною програмою з іноземних мов, через типові для учнів комунікативні ситуації. Організація навчального матеріалув розділах передбачає використання інтерактивних методів навчання.

ISBN: 978-966-11-0647-4

Ціна: 130,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Англійська мова, 7 кл. Підручник (7-й рік навчання)Збільшити  Англійська мова, 7 кл. Підручник (7-й рік навчання)Збільшити  Англійська мова, 7 кл. Підручник (7-й рік навчання)Збільшити  Англійська мова, 7 кл. Підручник (7-й рік навчання)Збільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Субота, 24 Жовтня 2015

З даним товаром також купують: