Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Запрошуємо до вибору підручника з математики
Інформатика, 3кл. Робочий зошитЗбільшити

Інформатика, 3кл. Робочий зошит

Автори: Морзе Н.В.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: кольорова
Колір: 80
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2017
Видавництво: Оріон

Навчальний посібник «Інформатика, робочий зошит, 3 клас» створено згідно з чинною програмою з інформатики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання, подані в посібнику, спрямовані на закріплення та поглиблення знань і вмінь учнів з інформатики. Наприкінці кожного уроку подано рубрику, де учням пропонується оцінити свої знання та вміння.

Наявність логічних завдань сприятиме розвитку логічного та творчого мислення, кмітливості та підтримання інтересу до предмета. Зазначимо, що завдання, подані у посібнику, не потребують багато часу на виконання, оскільки передбачається лише часткове дописування, домальовування, поєднання зображень лініями тощо. В посібнику відображено міжпредметні зв’язки, використовуються знання, набуті учнями при вивченні інших предметів.

Даний посібник можна використовувати як окрему одиницю без прив’язки до певного підручника, оскільки запропоновані у ньому завдання відповідають програмі.

ISBN: 978-617-7355-92-1

Ціна: 30,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Інформатика, 3кл. Робочий зошитЗбільшити  Інформатика, 3кл. Робочий зошитЗбільшити  Інформатика, 3кл. Робочий зошитЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Субота, 10 Березня 2018

З даним товаром також купують: