Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Звичаї нашого роду
Картки з навчання грамоти (читання), формування предметних компетентностей, 1класЗбільшити

Картки з навчання грамоти (читання), формування предметних компетентностей, 1клас

Автори: Вашуленко О.В.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 128
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 60х84/16
Рік тиражування: 2017
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

Посібник містить додатковий практичний матеріал для повторення і закріплення вивченого навчального матеріалу на уроках читання в період навчання грамоти. 

Посібник побудований у вигляді карток. картки містять завдання конструктивного (застосування знань і вмінь у подібних або в дещо змінених ситуаціях) іворчого (застосувння знань і вмінь у нових, нестандартних ситуаціях) рівнів. 

Завдання для карток складено з урахуванням компетентнісного підходу до навчання грамоти першокласників та подано з принципом поступового ускладнення.

Слід звернути увагу на те, що першокласників необхідно привчати вдумуватися у зміст завдань. Тому слід формувати в учнів такий підхід до їх виконання: усвідомити завдання (тобто подумати, що потрібно зробити, яку роботу виконати, як оформити результат); у процесі виконання орієнтуватися на зразок або інструкцію; здійснювати перевірку виконаної роботи. 

Учитель може читати інструкцію до завдання лише тим учням, які ще не вміють читати. Але обов'язково необхідно переконатися в тому, що всі учні класу зрозуміли правильно, як потрібно виконувати певне завдання. 

Виконання завдань, запропонованих у посібнику, сприятиме зозвиткові уваги, пам'яті, логічного мислення, ссловникового запасу учнів, Формування читацької компетентності першокласника. Картки з навчання грамоти можуть бути використані для індивідуальної та групової роботи учнів, забеспечення деференційованого підходу на уроках читання в період навчання грамоти.

Готуючись до уроку, важливо проаналізувати ті завдання, які плануються виконуватися, поміркувати, як з них варто виконати під керівництвом учителя, а які самостійно; колективно або індивідуально тощо.

ISBN: 978-617-7355-96-9

Ціна: 30,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Четвер, 22 Березня 2018

З даним товаром також купують: