Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

ЗНО_2020
Хімія, 8 кл. Робочий зошит (Ярошенко О.Г.)Збільшити

Хімія, 8 кл. Робочий зошит (Ярошенко О.Г.)

Автори: Ярошенко О.Г.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 144
Колір: ч/б
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2016
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

Зошит із хімії допоможе учням підготуватися до всіх занять із хімії. У будь­який час вони зможуть ознайомитись із темами занять, дізнатись, коли будуть проводитись контрольні та практичні робити і завчасно підготуватися до них. Також у зошиті буде зручно робити записи під час пояснення вчителем нового матеріалу (для цього є рубрика «Ваш конспект»).
Для навчального спілкування у малих групах й оформлення одержаних результатів до зошита включена рубрика «Попрацюйте групами». У рубриці «Хімія — це життя: сторінка природодослідника» відведено місце для запису результатів лабораторних дослідів, що виконані на уроці, а також завдань домашніх експериментів.
До рубрики «Знаємо, розуміємо» вміщені запитання й завдання, що актуалізують основний навчальний матеріал за темою заняття, виконувати їх учні будуть, здебільшого, усно. Різнопланові за змістом завдання рубрики «Застосовуємо» відповідають державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з хімії, їх слід виконувати письмово.
До кожної з чотирьох навчальних тем включені по кілька робочих семінарів (усього 10). Кожен семінар складається з трьох частин. У першій і другій частинах учні попрацюють групами, а третя містить диференційовані завдання для проведення письмової перевірки індивідуальних навчальних досягнень. Кожному учню, на основі самооцінки, потрібно обрати й виконати посильний варіант.
Зошит розроблено у повній відповідності зі змістом навчальної програми з хімії для учнів основної школи, тож його можна використовувати незалежно від того, за підручником яких авторів ви навчаєтесь.

ISBN: 978-617-7355-54-9

Ціна: 30,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Понеділок, 02 Квітня 2018

З даним товаром також купують: