Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Monatik
Інформатика, 5 кл. Робочий зошитЗбільшити

Інформатика, 5 кл. Робочий зошит

Автори: Морзе Н.В.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка, глянець
Сторінок: 96
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2018
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

Навчальний посібник відповідає навчальній програмі з інформатики для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів для учнів, що почали вивчати інформатику з 2 класу. Посібник є зошитом-практикумом, у якому учні, окрім закріплення програмних знань та умінь, зможуть набути навичок планування власної діяльності, узагальнення, систематизації, самооцінювання та рефлексії.

На сторінках зошита ви знайдете багато цікавих вправ, у яких потрібно висловити своє ставлення, заповнити пропущене, розв’язати ребуси чи логічні завдання, доповнити схеми, відновити порядок дій в алгоритмі та спланувати проект у середовищі складання алгоритмів, установити зв’язки між об’єктами, а також реалізувати власну творчість і креативність. Для виконання таких завдань тобі потрібно буде застосувати знання та вміння,які ти отримав з підручника, пояснення вчителя, під час спільної роботи з однокласниками чи виконання завдань на комп’ютері, а також із власного досвіду, з розповідей батьків та старших друзів.

ISBN: 978-617-7355-74-7

Ціна: 38,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Інформатика, 5 кл. Робочий зошитЗбільшити  Інформатика, 5 кл. Робочий зошитЗбільшити  Інформатика, 5 кл. Робочий зошитЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Понеділок, 02 Квітня 2018

З даним товаром також купують: