Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Звичаї нашого роду
Фізика, 8 кл. Підручник (Засєкіна Т.М.)Збільшити

Фізика, 8 кл. Підручник (Засєкіна Т.М.)

Автори: Засєкіна Т.М.


Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Мова: українська
Обкладинка: тверда
Сторінок: 272
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2016
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

  • Підручник пропонує учням, учителям і батькам новаторський підхід до викладання фізики в загальноосвітній школі, що поєднує традиції класичної фізичної освіти та виклики сьогодення.
  • Структура і зміст цього компетентнісно орієнтованого підручника забезпечують формування в учнів базових фізичних знань про явища природи, засвоєння основних понять, термінів, законів фізики та алгоритмічних прийомів розв’язування фізичних задач, набуття експериментальних умінь й дослідницьких навичок, а також формування уявлень про фізичну картину світу.
  • Цей підручник спрямований на реалізацію основної мети навчання фізики — розвитку особистості, становленні її наукового світогляду й відповідного стилю мислення, формування предметної, науково-природничої (як галузевої) та ключових компетентностей учнів засобами фізики як навчального предмета.
  • Сучасне художнє оформлення підручника сприяє розвитку візуального інтелекту підлітків, переконує в гармонії навколишнього світу, вчить мислити образно й нестандартно.

ISBN: 978-617-7355-32-7

Ціна: 120,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Понеділок, 02 Квітня 2018