Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Українська література, 8 кл. ПідручникЗбільшити

Українська література, 8 кл. Підручник

Автори: Коваленко Л.Т.


Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 288
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2017
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

  •  Підручник пропонує учням, учителям і батькам новаторський підхід до викладання літератури в загальноосвітній школі, що поєднує традиції класичної літературної освіти та виклики сьогодення, розвиває читацьку компетенцію, формує навички функціонального читання.
  • Головне завдання підручника, що продовжує авторську концепцію, — це виховання Читача. Тому його матеріали забезпечують індивідуальну траєкторію літературної освіти кожному учню, розширюють культурний контекст сприйняття твору, сприяють формуванню сучасного читача, здатного давати власну оцінку прочитаному.
  • Увесь зміст підручника скеровано на активне здобуття знань школярами, розвиток творчих здібностей учнів, формування інтересу до літератури, вміння використовувати здобуті знання в різних навчальних та життєвих ситуаціях.
  • Запитання, спрямовані на рефлексію під час читання, формування особистісних духовно-ціннісних орієнтацій та естетичних потреб учнів, проблемні завдання, матеріали для дискусії та творчого самовиявлення школярів є пріоритетними на сторінках цього підручника.
  • Змістовий і методичний матеріал підручника представлений з урахуванням широкого культурологічного контексту і спрямований на розвиток логічного й образного мислення, усного та писемного мовлення, навичок зіставлення різних культурних явищ.
  • Вагоме місце в підручнику відводиться взаємозв’язкам різних національних традицій, виявленню їх своєрідності і спільності, увиразненню світового контексту української літератури, ролі українських письменників в творчості митців інших народів, що забезпечує формування гуманістичних загальнолюдських цінностей і моральних якостей школярів.
  • Продумані рубрики «Поміркуйте над прочитаним», «Історичний контекст», «Коли прочитано твір», «Ваші літературні проекти», «Ви — творча особистість»,«Література в колі мистецтв» та інші сприяють вихованню культурної мислячої людини, що вміє мислити, ставити запитання, робити вибір і відстоювати свою точку зору.
  • Різнопланове художнє оформлення підручника, що об’єднує класичні та новітні ілюстрації, розвиває візуальний інтелект підлітків, переконує в гармонії навколишнього світу, вчить мислити образно й нестандартно.

ISBN: 978-617-7355-49-5

Ціна: 150,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Вівторок, 03 Квітня 2018