Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Звичаї нашого роду
Альбом для малювання. (для дітей третього року життя)Збільшити

Альбом для малювання. (для дітей третього року життя)

Автори: Бровченко А. В.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання у дошкільних навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка, глянець
Сторінок: 48
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 60х84/8
Рік тиражування: 2018
Видавництво: Генеза

Альбом містить 15 занять, зміст яких відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти та чинним програмам. Завдання підібрані так, щоб дитина крок за кроком розвивала та збагачувала просторове уявлення, ознайомлювалася й удосконалювала свої навички та вміння у різних техніках малювання: створювала  пальчиком промінчики сонця, пензликом – квіти для мами, олівцем – голочки їжачка та багато іншого. Умовно альбом ділиться на три частини: перша містить  фотографії етапів виконання творчої роботи, друга – аркуші-основи, на яких діти створюють свої роботи, і третя – короткі методичні рекомендації для дорослого.

Альбом стане в пригоді під час проведення різних за формою організації занять: вихователю ЗДО він допоможе у разі роботи в підгрупах чи індивідуальної роботи з дитиною; індивідуальні заняття також можуть проводити особи, що доглядають і навчають дитину, а також дбайливі батьки, які піклуються про розвиток своїх малюків.

ISBN: 978-966-11-0049-6

Ціна: 45,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Альбом для малювання. (для дітей третього року життя)Збільшити  Альбом для малювання. (для дітей третього року життя)Збільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Понеділок, 02 Липня 2018

З даним товаром також купують: