Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Географія, 7 кл. Атлас. Материки та океаниЗбільшити

Географія, 7 кл. Атлас. Материки та океани

Автори: Гільберг Т.Г.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка, глянець
Сторінок: 48
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 60х92/8
Рік тиражування: 2018
Видавництво: УОВЦ "Оріон"

1.   Всі карти атласу розроблені на сучасних географічних основах, створених за  ГІС-технологіями з використанням цифрових карт. Компонування багатьох карт в атласі відрізняються від аналогічних карт в інших виданнях. Зокрема на картах Африки вміщено територію Чорного моря і півдня України, що дозволяє краще усвідомити зв’язки поміж нашою країною та державами Африканського континенту (ц відповідності до навчальної програми), на картах Північної Америки територія Карибського басейну, що географічно відноситься саме до цього регіону максимально представлена саме тут, а не на карті Південної Америки тощо.

 2.Усі карти атласу створені з відмивкою рельєфу, що дозволяє, по-перше, уявити об’ємну картину фізичної поверхні материків та дна океанів, простежити зв’язок поміж формами рельєфу і тектонічними структурами, залежністю клімату від підстильної поверхні, природних зон від рельєфу місцевості.

3.Атлас містить карти створені за актуальними даними міжнародних організацій, які проводять моніторинг навколишнього природного середовища, зокрема це кліматична карта світу, створена за відкритими даними WorldClim – Global Climate Data, карти природних зон світу та екологічної ситуації на Землі, побудовані за новітніми даними Всесвітньої організації з охорони природи.

4.Вперше в навчальних атласах з географії материків і океанів подано карти: «Формування території материків та розселення корінних народів (карти Африки, Північної і Південної Америки, Австралії); мов і народів Євразії; рельєфу Антарктиди без льодового покриву з відображенням прогнозних корисних копалин, товщини льодового покриву.

5.Особливістю атласу є наявність карти Південного океану, відображення рельєфу океанічного дна відмивкою, показ тваринного світу художніми значками, подання охоронних об’єктів ЮНЕСКО.

ISBN: 978-617-7712-08-3

Ціна: 35,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Товар був доданий в наш каталог: Середа, 26 Вересня 2018

З даним товаром також купують: