Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

ЗНО_2020
Звичаї нашого роду. Страви української кухніЗбільшити

Звичаї нашого роду. Страви української кухні

Автори: Андрющенко С., Железняк С.


Мова: українська
Обкладинка: тверда
Сторінок: 192
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 60х90/8
Рік тиражування: 2019
Видавництво: Генеза

Із цієї книжки ви довідаєтеся про найбільші свята — як церковні, так і світські — та обрядові дійства, характерні для них; про страви, якими наші пращури частували гостей і про які нині пам’ятають лише старожили; а також ми розповімо про прикмети, які наші прабатьки, багаторічно спостерігаючи за природою, передавали з уст в уста від покоління до покоління.

Тож запрошуємо вас поринути в чарівний, почасти магічний і дуже смачний світ, зітканий із українських звичаїв і традицій, які ми замірилися хоч і не відновити, то бодай витягнути на світ Божий зі старезних глибочезних скринь і ветхих мудрих книг та інших старожитностей, на які подекуди ще можна натрапити в глибинці.

Українська кухня дійсно самобутня, адже увібрала всі дари щедрої землі й упродовж віків зродила багатющий колорит національних страв. Однією книжкою не охопити величезного багатоманіття нині таких звичних для нас українських страв, рецепти яких сягають сивої давнини. Утім згадаймо бодай дещицю з них, що, попри давню свою історію, і досі нам смакують. Справжньою перевагою рецептів, наведених у цій книжці, є те, що вони не потребують чужоземних див — досить звичайних, усім відомих і доступних продуктів. Будь-яка господиня, скориставшись таким рецептом і доклавши трішки зусиль і часу, зможе приємно здивувати й порадувати свою сім’ю чимось смачненьким.

ISBN: 978-966-11-0967-3

Ціна: 375,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Звичаї нашого роду. Страви української кухніЗбільшити  Звичаї нашого роду. Страви української кухніЗбільшити  Звичаї нашого роду. Страви української кухніЗбільшити  Звичаї нашого роду. Страви української кухніЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: П'ятниця, 09 Серпня 2019