Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

ЗНО_2020
Алгебра, 8 кл. Зошит для самостійних та тематичних контрольних робітЗбільшити

Алгебра, 8 кл. Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт

Автори: Істер О.С.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 104
Колір: ч/б
Поліграфічний формат: 84х108/16
Рік тиражування: 2016
Видавництво: Генеза

Зошит містить 12 самостійних робіт для поточного контролю навчальних досягнень учнів і 7 контрольних робіт, у т.ч. підсумкову, для тематичного контролю з усього курсу алгебри 8 класу відповідно до нової навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів.

Завдання подано у вигляді тестів, що різняться за формою та рівнем складності. Зміст усіх завдань відпоавідає державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів 8 класу з алгебри. Передмова до збірника містить методичні рекомендації щодо перевірки завдань та їх оцінювання.

Для зручності користування посібником формат його подібний до формату робочого зошита з друкованою основою, до завдань передбачено місце для запису процесу розв'язування та відповідей.

Назви самостійних і тематичних контрольних робіт посібника відповідають змісту навчального матеріалу, рівень знань з якого перевіряється цими роботами. 

ISBN: 978-966-11-0763-1

Ціна: 45,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Алгебра, 8 кл. Зошит для самостійних та тематичних контрольних робітЗбільшити  Алгебра, 8 кл. Зошит для самостійних та тематичних контрольних робітЗбільшити  Алгебра, 8 кл. Зошит для самостійних та тематичних контрольних робітЗбільшити  Алгебра, 8 кл. Зошит для самостійних та тематичних контрольних робітЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Субота, 10 Вересня 2016

З даним товаром також купують: