Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

30% на комплект "Я буду вправним першачком"
Учимося писати есе, 3-4 кл. Робочий зошитЗбільшити

Учимося писати есе, 3-4 кл. Робочий зошит

Автори: Йолкіна Л.В.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка, глянець
Сторінок: 80
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2017
Видавництво: Оріон

Посібник призначений для роботи з учнями 3, 4 класів і передбачає виконання завдань з підготовки до усного складання й написання есе, що є нововведенням до оновленої програми з української мови, затвердженої МОН України в 2016 році.

Есе – невеликий за обсягом твір, що має довільну побудову, у якому автор висловлює власні думки та враження з конкретного приводу чи питання щодо конкретного явища чи предмета. Есе не претендує на вичерпну відповідь чи категоричну позицію відносно предмета висловлювання.

У виданні використано міжпредметні зв’язки, оскільки есе передбачає вироблення вміння учня висловлювати свої емоції й реалізувати знання в різних галузях.

Робота над однією темою може провадитись і на одному уроці, і на кількох поспіль. У посібнику відсутнє чітке розмежування тем за класами, оскільки це залежить від рівня підготовки учнів до такого виду робіт.

ISBN: 978-617-7355-71-6

Ціна: 32,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Учимося писати есе, 3-4 кл. Робочий зошитЗбільшити  Учимося писати есе, 3-4 кл. Робочий зошитЗбільшити  Учимося писати есе, 3-4 кл. Робочий зошитЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Вівторок, 13 Березня 2018

З даним товаром також купують: