Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

Monatik
Українська література, 8 кл. Зошит для контрольних та тематичних робітЗбільшити

Українська література, 8 кл. Зошит для контрольних та тематичних робіт

Автори: Данилейко О. Л.


Гриф Міністерства освіти: Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах
Мова: українська
Обкладинка: м'яка
Сторінок: 64
Колір: ч/б
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2016
Видавництво: Генеза

Зошит для контрольних робіт містить різнорівневі завдання, які можуть бути використані для проведення контрольних робіт, а також для самостійної та індивідуальної підготовки учнів. Завдання пропонуються у тстовій формі, також учні зможуть продемонструвати вміння висловлюватися письмово - надавати короткі або розгорнуті відповіді на запитання, пояснювати значення літературознавчих термінів, аналізувати уривки з художніх текстів, виконувати невеликі за обсягом творчі завдання. 

Запропоновані контрольні роботи відповідають сучасним досягненням методичної науки і містять елементи сучасних інтерактивних методик. Кожна контрольна подається в троьох варіантах. Враховано індивідуальні підходи до навчання. Посібник допоможе вчителю створити уроки контролю знань максимально ефективними. 

Для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

ISBN: 978-966-11-0741-9

Ціна: 30,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Українська література, 8 кл. Зошит для контрольних та тематичних робітЗбільшити  Українська література, 8 кл. Зошит для контрольних та тематичних робітЗбільшити  Українська література, 8 кл. Зошит для контрольних та тематичних робітЗбільшити  Українська література, 8 кл. Зошит для контрольних та тематичних робітЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Неділя, 02 Жовтня 2016

З даним товаром також купують: