Каталоги Доставка
Кошик порожній.
тел.: 044 379 14 07

логин:  

пароль:  

ЗНО_2020
Німецька мова, 7 кл. Підручник для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мовиЗбільшити

Німецька мова, 7 кл. Підручник для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мови

Автори: Горбач Л.В., Трінька Г.Ю.


Гриф Міністерства освіти: Рекомендовано Міністерством освіти и науки України
Мова: німецька
Обкладинка: тверда
Сторінок: 256
Колір: кольорова
Поліграфічний формат: 70х100/16
Рік тиражування: 2016
Видавництво: Генеза

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та новій навчальній програмі з німецької мови для шкіл з поглибленим вивченням німецької мови.

Видання містить 8 тематичних розділів. У межах кожного розділу передбачено вправи із чотирьох видів мовленнєвої діяльності, що взаємопов'язані. Структура підручника дозволяє вчителю самостійно збалансовувати навчальний матеріал, творчо доповнювати його, диференціювати відповідно до особливостей класного колективу. Граматика подається в мовленнєвих зразках, мотивується ситуативно. Підручник побудовано на основі комунікативного методу навчання. Текстовий матеріал підібрано з урахуванням принципів культурної, естетичної та психолого-педагогічної доцільності. У кінці видання вміщено граматичний довідник та німецько-український словник.

ISBN: 978-966-11-0658-0

Ціна: 250,00 грн.

+доставка

Кількість товару:

Німецька мова, 7 кл. Підручник для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мовиЗбільшити  Німецька мова, 7 кл. Підручник для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мовиЗбільшити  Німецька мова, 7 кл. Підручник для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мовиЗбільшити  Німецька мова, 7 кл. Підручник для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням німецької мовиЗбільшити 

Товар був доданий в наш каталог: Неділя, 22 Жовтня 2017

З даним товаром також купують: